Babiččina kouzelná zahrádka

A víte co? Tahle knížka není jenom knížka!

Než vám povím, o čem je tahle knížka, ráda bych vám pověděla, v čem je jiná než všechny, které vyšly před ní. Tahle knížka za každou kapitolou nabízí stránku tipů a úkolů pro rozvoj dětí. Úkoly trénují dětskou schopnost rozumět textu (takzvaná čtenářská gramotnost), nabádají je k vyprávění, hledání odpovědí, zabaví kvízy, křížovkami, labyrinty a mnoha dalšími úkoly. Pro rodiče je to neocenitelná pomoc. Spousta z nás se po přečtení kapitoly třeba i zeptá, jestli dítě ví, o čem to bylo, ale málokdo má fantazii u každého textu vymyslet tři nebo pět nebo i víc otázek a zábavných úkolů. Takhle knížka vám, rodičům, pomůže a děti bude čtení bavit. Že se u toho učí si ani nevšimnou. 

Anotace

Eliška a Jakub jezdí na prázdniny ke své babičce do Žulových hor. Na tom by nebylo nic tak divného, nebýt její voňavé kouzelné zahrádky.

Že babiččina zahrádka nemůže být kouzelná?

Omyl! Může!

Právě na obyčejných zeleninových záhoncích zažijí děti úžasná dobrodružství, poznají spousty neobvyklých bytostí a také se seznámí s různými druhy zeleniny a jejich vlastnostmi.

Koupit knížku

Babiččinu kouzelnou zahrádku můžete zakoupit na mojí FB stránce ZDE. Knížky posílám podepsané a s věnováním, pokud mi napíšete, ráda doplním jméno vašeho dítěte.

Přebal knížky