Objednávka

Zde si můžete objednat moje knížky – ceny jsou podobné, často nižší než v knihkupectví, vždy ale dostanete osobní věnování a podpis přímo do knížky.

Jak na to?

Vyplňte mi níže formulář, kde mi řeknete:

  • komu je knížka určená a čí jméno tedy napíšu do věnování
  • zda chcete nějaký konkrétní text věnování, nebo to necháte na mně
  • kam mám knížky zaslat – adresu buď na vás nebo klidně rovnou na obdarovaného, to je na vašem uvážení

Knížky se platí převodem na účet číslo 1100239005/2700 (UniCredit Bank), do poznámky napište svoje jméno (nikoli jméno obdarovaného), abych mohla platbu snadno spojit s balíčkem k odeslání.

Balíčky odesílám jednou týdně a bez ohledu na počet knížek v balíčku je cena poštovného a balného 99 Kč, o kterou prosím navyšte cenu objednaných knížek.

Těším se na vaše objednávky, Sandra.

    Objednávám Řemeslné pohádky (190 Kč)Objednávám Babiččinu kouzelnou zahrádku (190 Kč)Objednávám Čarodějnici Bordelínu (209 Kč)Objednávám Neplechy čerta Zbrklíka (190 Kč)Objednávám Kulíškovy neposedné příhody - jen knížku bez pracovních listů (259 Kč)Objednávám Kulíškovy neposedné příhody včetně pracovních listů (389 Kč)Objednávám Pracovní listy ke knížce Kulíškovy neposedné příhody, knížku už mám (130 Kč)


    nebo

    Cena zásilky je součtem cen jednotlivých knížek + 99 Kč poštovné a balné a celková cena je splatná ve prospěch účtu 1100239005/2700 - nezapomeňte při platbě uvést vaše jméno, nikoli jméno dítěte, abychom mohli platbu v pořádku spárovat.