Kulíšek

Anotace – Kulíškovy neposedné příhody

Z dešťové kapky zrozený malý čarovný skřítek po příchodu na svět nic neumí, nic nezná a vše se musí naučit. Během svého putování za poznáním se setkává s různými zvířátky i tajuplnými bytostmi – jako jsou třeba úplničky. Že je neznáte? Nevadí, poznáte je spolu se skřítkem Kulíškem. Zažijete s ním nejen dobrodružství, ale dozvíte se spolu s ním i spoustu nových a důležitých věcí.

K této knížce pro každou kapitolu nabízím stránky tipů a úkolů pro rozvoj dětí. Úkoly trénují dětskou schopnost rozumět textu (takzvaná čtenářská gramotnost), nabádají je k vyprávění, hledání odpovědí, zabaví kvízy, křížovkami, labyrinty a mnoha dalšími úkoly. 

Anotace – Kulíšek a Bobísek na cestě po Česku

Kouzelný skřítek Kulíšek se svým mladším bráškou skřítkem Bobískem poznávají svět, lépe řečeno celou Českou republiku a to všechno ze zad jejich kamarádky vlaštovky Vendulky. V každém kraji se setkají s různými bytostmi, jež jsou pro danou oblast typické. Vodníci, čerti, permoníci, divoženky, loupežníci – to vše čeká na naše cestovatele. Zažijí opravdu pořádná dobrodružství, poznají skutečně zajímavá zákoutí Česka a mnohdy pomohou či poradí. Ale cestu si vždy užijí. Staňte se i vy malými cestovali a cestujte spolu s Kulíškem, Bobískem a Vendulkou po Česku.
 
Z vybraných kapitol téhle knížky vznikla i AUDIOKNIHA FORMOU DVOJCÉDÉČKA. Jde o limitovanou edici 600 ks a jednotlivé postavy čtou úžasní herci: Simona Postlerová, Milan Enčev, Anna Kulovaná, Jindřich Žampa a Alžběta Fišerová. Audioknihu objednáte stejně jako knížku kliknutím na Objednávku.
 
Kulíšek audiokniha

Koupit knížky

Kulíškovy knížky můžete zakoupit na mojí FB stránce ZDE. Knížky posílám podepsané a s věnováním, pokud mi napíšete, ráda doplním jméno vašeho dítěte.

Přebal knížek

Recenze

Zajímá vás, co na knížky říkají ostatní? Přečtěte si recenzi na Kulíška a Bobíska na cestě po Česku